Laatst ging ik naar de rand van de bossen. Hier heb ik eigenlijk nog nooit foto's gemaakt, maar tijdens een wandeling zag ik dat hier zo veel mooie struiken met witte bloemen stonden. Een perfecte achtergrond voor mijn outfit foto's, dacht ik. En ik had gelijk! Welke achtergronden zijn nou mooier dan een mooi stuk natuur?






Top: Primark Shorts & Hat: H&M Sandals: Birkenstock Necklace & Anklet: Wanderlusthaves
Elke keer als ik foto's maak voor mijn blog ben ik aan het genieten. De natuur doet zoveel goeds met me! Misschien is dat ook wel regelmatig te zien aan mijn blije hoofd, hihi. Terug naar de outfit! Ik vind de outfit een beetje een western uitstraling hebben, door het topje en de hoed. Met een stel cowboylaarzen er onder was het compleet, haha. Ik vind de kleurtjes in totaal erg mooi bij elkaar passen. Heerlijk, die natuurlijke kleurtjes.
Ja, super leuke combi! Ik vind je spijkerbroekje ook zo tof ;)
ReplyDeleteDat spijkerbroekje vind ik heel gaaf! Die wil ik ook. Schrijf ik gelijk even op, want ik moet echt een nieuwe kopen maar een leuke vinden is erg lastig. Deze is echt tof! :)
ReplyDeleteDe kleuren van de natuur zijn inderdaad zó mooi bij elkaar!
echt een leuke look!
ReplyDeleteEn die ketting, echt super tof.
nu weet ik al helemaal zeker dat ik nog eens iets zal bestellen op je webshop!
liefs joelle
Aah jeej lief! Dit kettinkje komt snel online!
DeleteBeautiful:) xx
ReplyDeleteBianka
http://ruhamania.blogspot.hu/
Ah heerlijk zo'n fijne achtergrond! Ik herinner me nog dat er zo'n soort struik naast het huis staat..
ReplyDeleteFijn is ie he! Als je goed kijkt kun je zoveel mooie plekjes vinden, ook die struik langs het huis die er waarschijnlijk al jaren staat :)
DeleteWat een prachtige foto's!! Echt zo tof die planten achter je. Echt mooi! En je ketting ook!!
ReplyDeleteDankjewel! :)
DeleteMooie foto's. Ik hou eigenlijk niet zo van de tops met de veter aan de voorkant maar deze is wel erg mooi, niet te overdreven en echt een mooie kleur! :)
ReplyDeleteEigenlijk zat de veter nog hoger maar ik heb hem uit het laatste gaatje gehaald, dat gaatje zie je nog wel zitten. Dankjewel! Hij was ook nog in het zwart maar deze stond veel leuker!
DeleteWat een mooie foto's!
ReplyDeleteJe hebt zeker gelijk. De natuur als achtergrond gebruiken is zeker een goede keuze. Het fleurt je foto's nog meer op.
ReplyDeleteWat een geweldige foto's: de natuurlijke achtergrond is geweldig!
ReplyDeleteSuper gave outfit, ik vind je shirtje heel erg leuk gecombineerd met de hoed.
ReplyDeleteLeuke locatie ook!
Liefs,Evelien
You look wonderful! Love your style! :) x
ReplyDeleteHelena - Swedish girl in Tokyo
http://www.ilenczfalva.com/
https://www.instagram.com/helena_de_ilenczfalva/
Your top is so pretty!!!
ReplyDelete